O mně

Praxe, vzdělání a specializace

Můj profesní příběh začal na Masarykově univerzitě v Brně, kde jsem získala magisterský titul v jednooborové psychologii

Už během studia jsem začala sbírat první zkušenosti v oblasti HR, kde jsem následně strávila 13 let na různých pozicích, od Recruitera přes L&D Leadera až po HRBP a HR Managera. Měla jsem možnost poznat nejrůznější firemní kultury, pracovala jsem jak v malých, tak větších, českých i zahraničních firmách. Tato pestrost zkušeností mi poskytla schopnost chápat potřeby různorodých firem a přizpůsobovat se specifickým situacím.

V koučování jsem našla další nástroj, jak pomoci lidem dosáhnout svého plného potenciálu. A tato filozofie mě provází i ve mé soukromé psychologické praxi, kde nabízím individuální poradenství a diagnostiku.

Psychologická diagnostika mě vyzbrojila jedinečným pohledem na lidské chování (nejen) v profesionálním prostředí. Díky kvalitním profesionálním nástrojům a z nich získaných objektivních dat, mohu s klienty (ať už jsou to kandidáti v rámci výběrových řízení, nebo zaměstnanci) pracovat individuálně se znalostí jejich silných a slabých stránek a pomáhat jim v rozvoji a hledání optimálních řešení. 

Akreditace Ministerstva dopravy v oblasti dopravní psychologie mě také opravňuje provádět dopravně-psychologická vyšetření řidičů.


Mohu být pro Vaši společnost ideálním řešením, pokud hledáte partnera s hlubokým psychologickým vhledem, bohatými zkušenostmi v oblasti lidských zdrojů v podnikovém prostředí a zájmem o poznání a rozvoj jednotlivce i týmu. 


Raději spolupracuji s menšími podniky, které ocení individuální přístup a hledají dlouhodobou spolupráci. Ale spíše, než o velikosti firmy, je to pro mě o lidech a firemní kultuře - chci přinášet užitek firmám a lidem, kteří mají blízko k mým hodnotám a mému stylu práce, tj. jsou optimističtí, rádi se učí, mají rádi lidi a hledají cesty, nikoliv překážky. Také s takovými, kteří stojí nohama pevně na zemi, neřídí se předpoklady, ale daty a sami k sobě i ostatním jsou féroví a otevření. 

Své služby Vám mohu poskytnout také v anglickém jazyce.

Těším se na vaši poptávku a případnou spolupráci!