Recruitment | Headhunting

Člověk dělá dobře především to, co dělá rád. A co dělá rád, v tom je většinou i úspěšný. A tak kdybych si měla vybrat z široké oblasti HR jedinou, které bych se věnovala naplno, byl by to rozhodně Recruitment. V něm jsem před lety začínala a až na výjimky mne provází celou moji profesní kariéru.
Jako Recruiter a Headhunter jsem úspěšná, protože zde mohu uplatnit všechny svoje přirozené vlastnosti, jako houževnatost při vyhledávání kandidátů, schopnost navázání vztahu a pozitivní přístup při oslovení a následné snaze kandidáta zaujmout, a také můj dlouhá léta trénovaný smysl pro hodnocení osobnostních rysů a dalších kompetencí při posuzování adekvátnosti kandidáta na danou pozici. Poslední jmenované je ještě umocněno mým psychologickým vzděláním. Navíc díky němu mohu používat psychologickou diagnostiku, která stojí na vědeckých základech, a která je dostupná právě pouze psychologům.

Nabízím všechny formy náboru a výběru zaměstnanců:
RPO (Recruitment Process Outsourcing): celý proces od vyjasnění požadavků na pozici, vytvoření a zveřejnění inzerce, vedení pohovorů, vyjednávání nabídky až po onboarding. "Remote" a/ nebo "on site" spolupráce - dle Vašich preferencí. Měsíční sazba dle nároků a počtu pozic.

Externí Recruitment: převážně remote zastřešení celého procesu náboru, případně pouze jeho části. Měsíční nebo hodinová sazba. 

Headhunting: přímé oslovení a výběr nejvhodnějšího kandidáta na jakoukoliv pozici (od dělníků až po managery, včetně tzv. executive search) za předem definovanou cenu (jako headhunter na volné noze mám smluvní a navíc přívětivé sazby :) ).

Výběr a diagnostika: pokud nepotřebujete zastřešit náborový proces, ale uvítali byste nezávislého profesionála pro hodnocení kandidátů v nejužším kole výběrového řízení, nabízím možnost využití diagnostiky a psychologických testů (osobnostních, výkonových, specificky zaměřených...). Mohu být přítomna pouze u pohovoru, ze kterého vypracuji posudek, nebo vám mohu navrhnout nejvhodnější testovou baterii pro kandidáty tak, abyste měli všechny potřebné informace pro objektivní posouzení budoucího úspěchu na obsazované pozici. Testy vždy skládám tak, aby toho na kandidáty nebylo příliš mnoho a aby si naopak odnášeli z procesu výběru u vaší společnosti pozitivní zážitek.